Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 22

e-mail: [email protected]

telefon: +420 606 561 062

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nabídka » Pronájem bytu 3+1 80 m², Brno - ul. Lesnická - Černá Pole

Pronájem bytu 3+1 80 , Brno - ul. Lesnická - Černá Pole, Ev.č.: 00122

F_1
F_2
F_3
F_4
F_5
F_6
F_7

Kontaktujte makléře

Šárka KazderováŠárka Kazderová
+420 606 561 062
[email protected]
IČ: 75668301

Šárka KazderováŠárka Kazderová
Brněnská Pole 1889/22
Šlapanice
+420 606 561 062
[email protected]
Cenapřipravujeme
KategorieByty 3+1
LokalitaLesnická 821/56, Brno - Černá Pole
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha80 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Datum nastěhování1. červenec 2026
G (PENB nedodán)
Popis

K dlouhodobému pronájmu bytová jednotka 3+1 80 m2, ul. Lesnická, Brno – Černá Pole. Byt se západní orientací se nachází v 3NP/ 4, revitalizovaného a majitelem pečlivě udržovaného, čistého domu v prvotřídní lokalitě s přímou dostupností do centra města.
Byt v zachovalém stavu se nabízí bez vybavení nábytkem, v případě zájmu s možností odkoupení některých kusů od stávajícího nájemníka.
V kuchyni kuchyňská linka se spotřebiči, součástí kuchyně zděný špajz. V předsíni jako úložný prostor vestavná skříňová stěna. Vše na aktuálních fotografiích. Koupelna s vanou, pračkou, otopným žebříkem. Toaleta zvlášť.
Sklep není součástí.
Vytápění bytu vlastním plynovým kotlem.

K bytu lze využívat dvorek i zahradu s ohništěm.

Vše kompletně nastaveno pro Vaše pohodové bydlení.

Přednost mají nekuřáci a zájemci bez domácích mazlíčků.

Samozřejmostí je celková občanská vybavenost v blízkosti.

Měsíční náklady pro 2 osoby 24.800, - (nájem 20.000, - plus 4.800, - za služby a energie v ceně také internet). Jednorázová platba za jednoměsíční kauci a provizi.

Volný od 1. 7. 2026.